Post Reply 
hitri mali fajti / eventi doma ...
Author Message
nodrim Offline
mid-high tier

dejmo v to temo pisat take na hitro prirejene fajte/eventke ..

naj bo ta tema kot ena oglasna deska za to .. se mi zdi, da je vseeno bolje kot pa za vsak tak fajt nova tema ..

drugač je polno tega po drugih temah ..

za danes smo se že zmenl za pri meni od 16ih do 19ih ...

skrite kamere tokrat ne bo icon_crybaby
05-25-2005 01:22 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Galko Offline
mid-high tier

Kul tema, upam, da se ulaufa icon_thumbup

Ugotovitev N.1: na tipkovnico se da povsem lepo pretepsti človeka (v GGju, ne zares... ...čeprav zares verjetno tudi). Za igranje osnovne igre je po danes videnem čisto v redu. Imaš določen point, CyberJax.

Ugotovitev N.2: Street fighter 2 je totalen evergreen. Dobro, saj to je znano dejstvo, ampak vseeno. In zelo lepo je bilo videti Kerberja, ki dejansko zna igrati zadevo, samo prakse mu manjka. NUJNO je treba v LJ kmalu organizirati SF2 turnir, mislim, da smo daleč najmočnejša regija v Sloveniji kar se tiče tega špila. Jaz, Mefisto-lizzard, Mefisto-lizzard Junior (12 let, hehe), Matjaž, Kristjan in delno Kerber - še dva najdemo, pa je od hudiča turnir. OLD SCHOOL 4 EVER!!! icon_ninja
05-26-2005 12:27 AM
ke_kit Offline
mid tier

Nujno treba organizirat turnir Lemmingsov. Mislim, da če se igre lotimo dovolj hitro smo lahko primorska regija daleč najboljša v sloveniji... Mislim... icon_rolleyesicon_biggrin

Namesto, da drkate to igro se dejte raje malo nabuhat v igrah, ki "res štejejo" (Tekken5, SC2, GG)...

UUUU. NEE. Gremo raje igrat Super Mario Brothers. Tam vas res vse sesujem...icon_coughicon_biggrin
OLD SCHOOL 4 EVER!!! icon_ninja

icon_wink
05-26-2005 01:56 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Izzy Offline
mid tier

Uf sorry Galko, ampak se strinjam s ke-kitom.

Quote on that!
05-26-2005 07:19 AM
kerber Offline
mid-low tier

Se pridružujem Galkotu, SF2 je v primerjavi z GG-jem tak balzam za živce. Kakšni juggli z 20+ hiti, 3hit kombo pa gre pol energije, to ti je moška igra.icon_biggrin
Ne res, ko se enkrat ulaufaš je zadeva čisto nora, samo trening je potreben. To se je lepo videlo pri moji igri, saj sem bil čisto razvajen zaradi GG-ja in sem rabil nekaj časa, da sem se navadil na res točno eksekjucijo shoryukena in ostalih potez. GG igralcu, da kar nekaj potuhe pri tem se mi zdi, saj ni treba biti v nulo natančen. Reversali so sicer isti, a še težje izvedljivi, tako da je špil čista oldschool poezija. Tick throwi po vsem, čim manj skakanja, invincible shoryuken... čista poezija.
Sam Galko je iz tega špila veliko potegnil, kar se je lepo videlo v GG-ju, kjer je nerviral ljudi s Kyom in jim spuščal tick throwe po raznih 6HS in 236HS. Oldschool power of doom!
05-26-2005 09:07 AM
nodrim Offline
mid-high tier

jao, ke ste face folk ...

nardim temo, da ne bomo off topic v drugih temah in ste že takoj off topic v tej temi icon_mwahahaicon_lol

nardim še temo, ki bo imela naslov off topic ?? icon_lolicon_lol
05-26-2005 10:30 AM
nodrim Offline
mid-high tier

aja še ena velika in pomembna novica icon_biggrin

vsaj zame icon_biggrin

včeraj sem uradno izgubil nedolžnost v Guilty Gear icon_hyperactive

povprečje mojih iger se mi je končno dvignilo nad 0 %

there's only one way for me to go ... up, that is ...

Kerber has already fallen, who's next? icon_evilicon_ninja (evil ninja icon_biggrin)
05-26-2005 10:32 AM
Galko Offline
mid-high tier

Quote:Originally posted by ke_kit
Nujno treba organizirat turnir Lemmingsov. Mislim, da če se igre lotimo dovolj hitro smo lahko primorska regija daleč najboljša v sloveniji... Mislim... icon_rolleyesicon_biggrin

Namesto, da drkate to igro se dejte raje malo nabuhat v igrah, ki "res štejejo" (Tekken5, SC2, GG)...

UUUU. NEE. Gremo raje igrat Super Mario Brothers. Tam vas res vse sesujem...icon_coughicon_biggrin
OLD SCHOOL 4 EVER!!! icon_ninja

icon_wink

Ali pa če organiziramo turnir "Kdo zaradi butastih prijav prej brcne ke_kita"... icon_bleh icon_lol

SF2 je v mojih krogih najbolj igrana pretepačina, btw. Če ti to ni všeč, je to čisto tvoj problem. In kolikor imam jaz občutek, se zadeva igra na precej visoki ravni. Če tebi špil ni všeč, ti ni treba pisati bedarij in flejmati za brezveze. In ko smo že pri "buhanju" v "aktualnih" pretepačinah - koliko si se pa ti od zadnjega turnirja nabuhal v GGju? In SC2ju? Tekkenu? Ma svašta no... icon_eye
05-26-2005 11:09 AM
kerber Offline
mid-low tier

Hehe to pa res sem pozabu oment, da si me eno rundo res sesul.icon_smile
Ne bom se zgovarjal na dejstvo, da sem večino časa probaval back dash cancelle in pizdil nad svojo nesposobnostjo. Zmagal si čisto pošteno pika in tvoj Testament ima velik potencijal, da postane najbolj nadležen lik na tej strani sveta.
Ah da ne pozabim. Včeraj doma probavam na svoj zarjaveli pad delat ljube backdash cancelle v bite in mi to uspe mogoče enkrat na osem poskusov. Pridem do Nodrima in že v drugem poskusu stvar naredim na njegovem odličnem sticku.icon_bleh
Prokleta omejenost in moj križec je povrh očitno tako zanič, da mi kar sam vsake toliko doda kak input oziroma kakega izpusti. Če ne bi imel s stickom ogromne probleme v 3D igrah bi prec prešaltal, samo zaradi GG-ja pa res ne bom zgubljal živcev, oziroma bom opustil Slayerja in raje poprijel po čemu drugemu padu bolj prijaznemu. Mmmmm Faust!
05-26-2005 12:01 PM
nodrim Offline
mid-high tier

he he .. lahko pa dodaš še svoje naročilo in boš imel še odličnejši stick (kaoicon_tongue), ki bo imel all-sanwa components ...

dejmo dejmo .. vse te stock stickeicon_biggrin na grmado in ma da ma vsak home made stick v rokah icon_hyperactive
05-26-2005 12:28 PM
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Hitri event v soboto 23.8 ali nedeljo 24.8 v KISD-ju Kekken 16 5,760 08-26-2014 11:27 AM
Last Post: Kekken
  Domači 3S fajti Kekken 4 2,689 04-13-2006 10:17 PM
Last Post: Kekken

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication