Post Reply 
[Tutorial] Custom arcade stick
Author Message
Kekken Offline
broken

RE: [Tutorial] Custom arcade stick
Lepa! Sem vesel, da te je stream navdusil! icon_beer
Glede sticka si se dobro odlocil, saj je to najhitrejsi in najugodnejsi nacin za skociti v akcijo. Gumbi in rocka so apcap za menjat. Edino konektor vezja na sam joystick, ki ga uporablja madcatz, ni povsem standardni sanwa ampak njihov in se malo slabse prilega, kar je pripeljalo do tega, da se mi je s casom odhakljal in smeri niso vec delale. Zato je tudi sam madcatz dal na ta spoj kapljico hotglueja, da je ostalo fiksno ij ce imas to na razpolago, bi priporocal, da to tudi naredis za tem, ko zamenjas, ali pa vsaj kak izolir okoli ovijes. Sicer pa ni, da je konec sveta, ce ne. Morda se ti nikoli ne odhaklja, pa tudi ce se, bos pac odprl in resil.

eli: ima razlicico Madcatz SEja, kar pomeni, da pleksi odpade in za nov artwork vec ali manj mora laminirati. Zdaj samo najti, kje. Ziher to kdo pri nas tudi dela dobro in dostopno, samo najti je treba.

Friends don't let friends play online.
02-17-2012 02:34 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blackzorable Offline
low tier
**

Hehe ja cist sm bil navdusen nad streamam, super kvaliteta in dobri komentatorji, ne najbolj noob friendly, ker mi noben od izrazov ni bil jasn, ampak je blo zabavno spremljaticon_smile Je bil pa mislim da Galko v chatu in mi mal razlagov kako je s pretepasko sceno v Slo (skoda, da ni nobenga navdusenja nad MK9 ;P).
Glede sticka pa ja, sem sel na gorensko variantoicon_biggrin Etokki shop se nekaj ubira in mi ze 3 dni procesirajo nakup, iz Zavvija pa itak traja 2 tedna preden kaj dospe v Slovenijo tako, da se bom verjetno se nacakal. Hvala za nasvet glede joysticka, bom za vsak slucaj kar takoj zalepil spoj.
Za artwork bom naslednji teden skocil v DZS ali pa v kaksno malo naprednejso kopirnico in tam probal sreco. Bom se malo pobrskal po Shoryuken forumu.icon_smile
02-17-2012 06:02 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Eli Offline
low tier
**

Oprosti, nisem prebral, da je govora o stickih z nalepkami ^^
02-20-2012 11:56 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blackzorable Offline
low tier
**

Evo pa sem dobil nekoga, ki mi bo zadevo sprintal. Sej ne, da je bila resitev oddaljena 100m od mojega doma in da sem tipa srecaval vsak dan, ampak okicon_biggrin Za 5 eurov mi bo stiskal na etiketo in jo laminiral. Firma mislim da se imenuje trgo net.
Zej pa samo se grafiko nekak narediticon_smile
Tudi BrawlStick me ze caka na posti tako, da cakam samo se posiljko knofov in palcke iz J Koreje.

*EDIT* Na hitro vrgel nekaj skupaj, ukradel CvS2 template in pa sliko scorpiona nekomu iz Deviantarticon_smile
[Image: skorpijon.jpg]
(This post was last modified: 02-24-2012 02:20 PM by Blackzorable.)
02-24-2012 01:03 PM
User Offline
mid-high tier

Ok, stvar je taka, ker se mi je originalni usb kabel za arcade stick 'precvikal', sem bil premoran ga zamenjati z drugim. Zdej na PC-ju mi ga zazna, xbox pa ne. Kdo kaj ve zakaj? hvala

''To je super novica za vse take igralce kot sm jst.''
happy fisherman
04-22-2013 11:24 AM
Kekken Offline
broken

Re: [Tutorial] Custom arcade stick
Ta je malo cudna. Box uporablja cisto navaden USB kabel in zato bi morala vsaka zamenjava delati, dokler se je pravilno zalotalo zice. In ce dela na PC-ju, pptem verjetno so zlotane prav. icon_headscratch

Kaj pa skupna dolzina kabla? Da nisi slucajno postukal petmeterski kabel v obstojecega, pa da ni vse skupa predolgo za usb standarde, pri cemer PC se kaj ulovi box pa ne?

04-22-2013 11:50 AM
User Offline
mid-high tier

(04-22-2013 11:50 AM)Kekken Wrote:  Ta je malo cudna. Box uporablja cisto navaden USB kabel in zato bi morala vsaka zamenjava delati, dokler se je pravilno zalotalo zice. In ce dela na PC-ju, pptem verjetno so zlotane prav. icon_headscratch

Kaj pa skupna dolzina kabla? Da nisi slucajno postukal petmeterski kabel v obstojecega, pa da ni vse skupa predolgo za usb standarde, pri cemer PC se kaj ulovi box pa ne?

dolzina kabla je meter in pol, se pravi se krajsa kot original.
ko vtaknem usb v xbox mi na sticku sveti celi krog in ne popusti, xbox nic.
cudno.

happy fisherman
04-22-2013 10:36 PM
Kekken Offline
broken

Re: [Tutorial] Custom arcade stick
Uhm. Potem pa... ne vem... edino, kar mi pade na pamet... da nisi slucajno narobe zvezal zeleno in belo zico (data).. in da pri tem je PC toliko pameten, da zna to obrniti, Xbox pa ne. Ampak to je cisto ustreljeno, ker nimam pojma, ce to obstaja za USB. Vem, da je enktat to bilo z vezavo lan kablov, ko si moral paziti, da ni crosslinked itd, danasnji PC-ji pa prepoznajo razporeditev zic v kablu un se prilagodijo, neglede na to, alo je ali ni crosslinked. Crne in rdece pa ziher nisi zamebjal, ker bi bil kratek stik in stala ze v PC-ju, I guess.

Glih, da smo sigurni: na PC-ju ti dela prav in smeri in gumbe prepozna prav, right?

(This post was last modified: 04-23-2013 02:38 PM by Kekken.)
04-23-2013 02:37 PM
User Offline
mid-high tier

Vse dela na compu, no sej bom xbox in stick nesel do modela, ki je majstor elektronke, pa bo najdu 'catch' v fori.icon_tongue

happy fisherman
04-24-2013 01:50 AM
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Galerija custom stickov Kekken 340 115,955 09-14-2017 07:24 PM
Last Post: Xavier
  Zamik arcade stickov Kekken 0 637 10-10-2015 07:00 PM
Last Post: Kekken
  Stick za PS4/Xone Cpatko 12 13,388 10-24-2014 05:38 PM
Last Post: {^wardum^}

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication