Post Reply 
Domači 3S fajti
Author Message
Kekken Offline
broken

Domači 3S fajti
Jeee, včeraj se je zgodil prvi ranking obračun v Third Strikeu! icon_love
- SLOarang vs kekken3 (KLIK) -

Preveč sem zaspan, da bi kaj dosi dodajal. Pač, vse videje je treba jemati z veliko dozo rezerve. Sam na prekletem sticku še vedno falivam ogromno samoumevnih 360°k ko en les, ker.. ahem, sem pač en les. SLOarang je kaznoval premalo blokanih spotikcev in ostaleih odprtih napadov, le redko delal maksimalno škodo ter falil še več stuffa. Moj Ryu na koncu pa je sploh bil krneki izgubljen. Že na začetku sem namreč falil izbiro SA-ja, saj sem po nesreči izbral SA1, čeprav sem hotel SA3 (Denjin), ki ga povečini igram. To me je toliko zmedlo, da sem si celo igro ponavljal samo še "delaj več EX muvov, delaj več EX muvov..." Heh, naredil sem jih, to je sigurno, a sem čisto preveč riskiral. Kot sem tudi čisto prevečkrat ustrelil v drek par Shoryukenov, za katere bi moral mastno plačati, pa na "srečo" nisem. icon_razzy

No ja, igre so bile, za tam, kjer smo zdaj, kar solidne, ker se vsaj da videti nekaj dobrih namer, ki so se pač izjalovile zaradi input-lesenosti in verjamem, da bo v prihodnosti lahko samo še boljše (SLOarang bo gotovo prekleto dobro premislil, preden bo spet kakcal helikopterčke proti Hugotu s polno superco icon_mwahaha). Zdaj pa čakamo še na ostalo bando, da kaj ustvari - 1muv, Champion, Mr.X (ta sploh nima izgovora, saj je pravkar dobil fensi šmensi črn stick)... Crazy??? Bognedaj še kdo drugi... Khm kašljJABAkhrmm... Dejmo pogledat glavni stuff, za svoj lik, da ne boste samo pwnani ko mala piščeta od teh dveh krampov s posnetkov. icon_evil icon_love icon_chicken

[Edited on 26.3.2006 by kekken3]

Friends don't let friends play online.
03-26-2006 09:15 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Izzy Offline
mid tier

Domači 3S fajti
U lepi filmčki!!! icon_love

SLOarang je kar pravi bastardo. Še dobro da sem igral veliko proti raznim Kenom. Ampak mislim da bo šlo... Kekkenovsky pa tako ali tako nima šans s svojim low-tier likom. icon_evil
Moramo se čimprej dobiti icon_hyperactive

Drug teden obvezen FOTNS preview in Third Strike Mayhem. Druge igre prepovedane!!

Če bo third strike zaživel pri nas si bo nujno treba nabaviti X-box live, ker tu na posavju je bolj suša z nasprotniki... icon_sad
03-26-2006 03:01 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SLOarang Offline
mid tier

Domači 3S fajti
škoda... res bi lahko malo boljše igral...
še posebej se "opazi" mojo lesenost in neznanje v SC3...
kjer me je Jabba poslal dol iz ringa 16x... icon_no_no
drugače pa cel event je bil cool... vse na easy...
kadar pa sem prešel na T5 po vseh fajtih v 3S in SC3 res nisem štekal več nič... icon_wtf
ma po par moku igrah proti Crazyju sem prišel spet na trdna tla...icon_biggrin

jaz sem takoj za 3S in live paket samo ne vem kje in kako... pa nisem kupil xbox za igrat samo MAME... icon_lol
se bom pozanimal preko Kekkena... icon_cool

[img]../images/sf3_liki/z_ken.gif[/img] KAKATTE KINA icon_mwahaha
03-26-2006 05:31 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kekken Offline
broken

Domači 3S fajti
Evo, da ne bom odpiral novega threada za vsak fajt, bom kar sem objavil en posnetek proti Mr.Xu. Sicer sva jih šla že več in gotovo je bil marsikateri ful bolj napet in uravnovešen, a žal takrat Mr.X ni imel placa na memory cardu in smo lahko na mojo izrecno željo shranili le tega. Saj ni nek višek, ampak količina random sranja, ki ga naredim s Hugom je smeh. Evo še ne hard-learned lesson o Kenovem EX helikopterčku proti hugu s polno SA1. icon_mwahaha

http://rapidshare.de/files/17932340/kekk..._.avi.html

Sicer spammava oba reversale ful preveč, namesto, da bi se tu pa tam s pobiranja tudi kaj branila (beri - v večini primerov), a par flashy stvari gotovo je. icon_cool

Friends don't let friends play online.
04-13-2006 10:17 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  hitri mali fajti / eventi doma ... nodrim 1,388 523,037 01-06-2018 11:38 AM
Last Post: Kekken

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication