Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beta in zanimivosti
Author Message
NeoTensai Offline
low tier
**

Beta in zanimivosti
Vikend, ki je minil, je pustil za sabo veliko dogodkov na katere se bomo spominjali še dolgo časa. Od napetih bojev do prelepih shoutcasterjev in celo TFH workstream.

Tokrat sem zaradi priprav Pretep turnirja na Epicentru zamudil velik del streama. Danes sem končno pogledal kaj sem zamudil. Videl sem, da sem imel dober razlog, da sem bil v petek kar precej salty, saj sem zamudil svoj trenutek v soju luči, ko je Lindsay na streamu pokazala mojo idejo za svetilnik. Poleg tega so na streamu pokazali še sprite, ki bodo uporabljeni v igralskem lobiju.

Na streamu se je v chatu z Mane6 pogovarjal nekdo z imenom Triox. Z malo raziskovanja sem ugotovil, da je to nek streamer, ki igra Juri v SF 4. Mogoče to ni tako pomembno kot dejstvo, da se je ob odprtju TFH foruma že pogovarjalo o prvem TFH MM(Money Match). Zakaj je pa to tako pomembno? Zato ker je bilo govora o MM med uporabnikom Triox in nekom, ki ima ime SonicFox5000. In zdaj bo marsikdo rekel, da mu je ta ime znan. Lahko rečem, da obstaja velika možnost, da je to THE SonicFox in če se izkaže da to drži, bo to pomenilo, da je top MKX igralec podprl razvoj igre TFH. NORO!!!

V osmem mesečnem workstreamu pa so tudi omenili težko pričakovan beta access in glede na to, da imajo na razpolago še malo več kot polovico časa njihovega 18 mesečnega razvijalskega ciklusa so si zadali kar se le da realen deadline. Beta access naj bi prišle v roke crowdfund backerjev en mesec pred izidom igre, ki se še vedno razvija po pričakovanju in njen izid bo enkrat aprila naslednje leto. Se pravi, da lahko pričakujemo tam enkrat marca ali februarja.

*po zaključku GGXRD runde z Jab-om* "Jab-i se" -Kugelnmeister #Epicenter Lan 13
07-26-2016 06:56 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication