Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Work stream 4 - 1 VS 1
Author Message
NeoTensai Offline
low tier
**

Work stream 4 - 1 VS 1
No bil je že čas da naredim nek update in glede na to da je bil pred kratkim Work stream sem se odločil, da vam pokažem 1 vs 1 PvP preview kako naj bi okviroma zgledala pretepačina.
Seveda moram dodati, da je trenutno v tako early developmentu težko karkoli konkretno vzeti za sveto in se lahko še marsikaj spremeni. Move seti so bolj ali manj dokončani, vsaj osnove kjer se lahko še zgodijo kakšne spremembe, magic sistem pa je še v razvoju.
Kar pa že vem o magic sistemu je pa to. Vsak karakter bo imel svoj način pridobivanja magic barov.
Arizona(Krava) z vsakim uspešnim laso napadom. Max 3 Magic
Velvet(Srna) bo regenerirala svojo magijo, dlje od nasprotnika bo hitreje jo bo regenerirala(Zone-ing!). Max 6 magic
Oleander(Samorog) bo črpala energijo iz knjige, kar pomeni da se bo ustavila in nekaj časa brala knjigo(to seveda kontrolira igralec). Max 3 magic
Paprika(Alpaka) trenutno naj bi imela fiksno samo 6 magic barov, ki jih ne bo mogoče regenerirati(Lahko pride do kakšne spremembe). Max 6 magic
Pom(Ovca) tukaj nisem čisto prepričan kako deluje njen magic, vendar ko sem gledal stream sem prišel do zaključka, bo njen magic pogojen z tem takerega kužka("lutko") prikliče in ji to zaklene določeno količino magic bara dokler je kužek prisoten, nato se pa z časom hitro regenerira. Max 3 magic
Tienhou(Longma) glede na to, da naj bi bil to rushdown karakter bo regenerirala magic bar, ko bo blizu nasprotnika. Max 2 magic

No še preden vas pa spustim pogledati video, vas upozorim da je še ogromno placeholder zadev na zaslonu tako, da vzemite to z merico soliicon_tongue
https://www.youtube.com/watch?v=tMH11tCobDs

*po zaključku GGXRD runde z Jab-om* "Jab-i se" -Kugelnmeister #Epicenter Lan 13
(This post was last modified: 03-30-2016 01:39 PM by NeoTensai.)
03-30-2016 01:34 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bodoči Work Streami NeoTensai 27 6,719 02-11-2018 07:02 PM
Last Post: NeoTensai

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication