Thread Closed 
Hitri event v soboto 23.8 ali nedeljo 24.8 v KISD-ju
Author Message
Kekken Offline
broken

Ker je v zadnjih casih

A) v obmejnih Blazblue krogih bilo govora o tem, da se dobimo

B) uletel Wombat in sklenil priti na obalo malo pogledati, ce znamo kĕj ™

C) me zvrcnil Cpat in vprasal, ce se primorci ta vikend kaj dobimo

...sem sklenil ta vikend nekaj poskusiti sfurati.

Prvotni plan je bil nedelja, a se je nato iskazalo, da Wombat nepricakovano ne more, italijanska BB stran pa zna zastrajkati zaradi dela naslednji dan zgodaj, zato se zdaj resno nagibam k temu, da prestavim vse na soboto - jutri.

Sicer moram se preveriti, ali se KISD sploh dobi za jutri.

Kaj se bo delalo? Nic ne morem napovedati, razen, da bo BB sigurno. Freeplay, first to nekaj challengi, ranking battle... kar pac bo.

Druge igre so stvar organizacije udelezencev. Monitorjev in placa imamo na pretek in zaradi mene se zrihta Ultrone, Quattrone, Caliburone, Marvellone, Tekkenone, Mortalone... karkoli.

Samo kaksno konzolo in stick je treba s seboj prinesti. In se seveda s kom kaj zmeniti. Sam ne bom zganjal pretiranega matchmakinga in klical igralca x za igro y da pride igrati proti z igralcu igre y. Za to imamo vec dovolj kanalov - whatsapp, forum, telefone, fejsića... Bom pa komot pomagal s hardverjem, ce dva izrazita zeljo nekaj igrati, a ne uspeta pripraviti celotne postaje.

Zacnite brainstormat, jaz pa nekje opoldan preverim, kako bo z razpolozljivostjo KISD-ja.

Friends don't let friends play online.
08-22-2014 09:07 AM
Visit this user's website Find all posts by this user
hollyonion Offline
mid-low tier

RE: Hitri event v soboto 23.8 ali nedeljo 24.8 v KISD-ju
Mašina z veseljem bi prišel samo sem v soboto že dogovorjen za nekaj v Ljubljani pa itak sem prejšnji teden že kazal primorcem kako se ''ne'' igra BB in Tekken (no ja Tekken bolj italjanom kot primorcem icon_biggrin ), tak da se fajn mejte pa naigrajte. icon_bringiton icon_beer

icon_wink
08-22-2014 11:39 AM
Find all posts by this user
Immoral Wombat Offline
bottom tier
*

Ce se kdo nahaja nekje priblizno ob trasi kjer se bom jutri pripeljal v portoroz in ma zeljo prit poleg, me naj prosim kontaktira. Forum, whatsapp oz. 031 236 086.

Svakih 60 sekunda, u Africi prođe jedna minuta.
08-22-2014 11:41 AM
Kekken Offline
broken

Re: Hitri event v soboto 23.8 ali nedeljo 24.8 v KISD-ju
Ok, final update:

Fajt v KISD-ju odpade, ker se vsi ne uspemo sinhronizirati na isti dan, hkrati pa ni bilo tako veliko odziva, da bi ZARES nujno rabili KISD in povrhu imam se vedno prevec dela, da bi si lahko vzel fraj popoldne in ne usral cesa.

TODA:

To pa se vedno ne pomeni, da fajta ni. Tako v soboto, kot v nedeljo delam popoldne v Biroju. Jaz bom morda zaposlen, a plac za igrat je in od 17-18 dalje lahko pride kdorkoli in naziga karkoli s komerkoli. Jaz pac joinam akcijo, ko zakljucim z delom, to pomeni nekje med 20:00 in 21:00. Velja tako za soboto, kot za nedeljo.

Turist Biro, Obala 57, Portoroz.

TAKO DA EVENT JE. Ne le en. Celo dva sta lahko. Samo na vas je, da se zmenite in kaj naredite. Jaz sem tu sigurno. icon_bringiton

08-22-2014 03:38 PM
Kekken Offline
broken

Prvi paket v soboto:

18:00 - Wombat
18:00 - 1muv
21:00 - Wardum
??:?? - FLOSKELIC?
??:?? - Kekken

nedelja:

??:?? - Cpat
??:?? - SLOarang
??:?? - Wardum
??:?? - Kekken
??:?? - FLOSKELIC?

08-22-2014 07:24 PM
{^wardum^} Offline
low tier
**

In for both

I never really hated a one true god but the god of the people i hated
08-22-2014 07:48 PM
Kekken Offline
broken

(08-22-2014 07:48 PM){^wardum^} Wrote:  In for both

Take rabimo! icon_rock ... icon_ukeicon_ukeicon_uke

08-22-2014 08:17 PM
SLOarang Offline
mid tier

lahko bi v nedeljo prišel glih pokukat... icon_look
08-22-2014 10:27 PM
Kekken Offline
broken

SLOlurkarang! icon_hyperactiveicon_lookicon_hyperactive

08-23-2014 10:19 AM
Immoral Wombat Offline
bottom tier
*

Jaz dokončno odpovedujem za ta vikend. Razlogov je več, največji je to, da so mi zdajle "vzeli" avto, ki itak ni moj in sem glede tega pač odvisen od nekoga drugega. To pomeni, da bi se moral vozit z vlakom, kar bi mi vzelo še več časa in odkrito povedano nisem pri volji za tako vožnjo "na obračanje". Vprašanje kdaj bi sploh prišel nazaj domov.

Drugi razlog je, da se mi je zdaj napovedalo še cel kup ljudi za cel kup nekih neumnosti in sem praktično ne med dvema ampak vsaj med tremi ognji. Črtat pač moram Portorož, ker mi je enostavno predaleč.

Naj sam povem, da vas res ne bi tak zasral in bi vseeno prišel, če bi Josip organiziral KISD. S tem stavkom seveda nočem povedat, da je Josip tule kriv za karkoli, daleč od tega. Hočem povedat samo to, da si po zadnjem scenariju svojo odsotnost najbrž "lahko privoščim", saj zarad tega vsaj ne bo nihče pretirano trpel.

V glavnem, kaj naj še rečem? Vem da vam je zoprno, verjemite meni je še bolj zoprno, da moram izpast največji debil, ki najprej organizira kup stvari in si skos premišljuje, potem na koncu pa odpove. Zelo dobro se zavedam, da to ne izpade ravno najbolj resno in zavzeto z moje strani. Toda po drugi strani prosim za razumevanje, saj me danes in ta vikend nasploh cel kup stvari ovira pri mojem cilju, da vas pridem spoznat in kaj odšpilat. V večje podrobnosti pa tule niti ne bi šel, saj vas najbrž ne zanimajo, naj povem samo, da sem zarad večih razlogov zgubil precej volje do obiska. Pa s tem še zdaleč ne mislim moje vpletenosti na splošno, samo plana za ta teden!

Še enkrat moje opravičilo gre vsem vpletenim, še posebno tebi Josip. Za drugič lahko obljubim samo eno stvar in sicer: Maksimalno se bom potrudu, da ne bom več nikoli prehitro obljubljal stvari, ki jih ne bom mogu realizirat in se bom držal tega, kar obljubim. Pa če tudi bom pač lahko potrdil šele v "zadnji minuti", boljše to, kakor te kolobocije, ki so se mi zgodile ta teden.

Svakih 60 sekunda, u Africi prođe jedna minuta.
(This post was last modified: 08-23-2014 12:11 PM by Immoral Wombat.)
08-23-2014 11:48 AM
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  hitri mali fajti / eventi doma ... nodrim 1,388 522,971 01-06-2018 11:38 AM
Last Post: Kekken
  KIŠD - Redno igranje na obali (odprto za vsakogar) novica 473 239,456 02-01-2016 01:12 PM
Last Post: Cpatko
  KIŠD - SMC Stream Monster Challenge Kekken 43 44,100 08-13-2013 05:09 PM
Last Post: aznik13

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication