Thread Closed 
Hitri event v soboto 23.8 ali nedeljo 24.8 v KISD-ju
Author Message
Kekken Offline
broken

Re: Hitri event v soboto 23.8 ali nedeljo 24.8 v KISD-ju
That escalated quickly! icon_lol

Ej, ni panike. Trip cez celo slovenijo se ogromno spremeni, ce gremo iz avta na javni prevoz in ce si ostal brez, ze tu nimamo kaj in sploh ni treba drugih razlogov, da ne prides. Ce pa ti so, pa je se toliko bolj upraviceno. Kaj cmo. Itak pa sem slisal Fishermana in je rekel, da se ima namen odpraviti se na en final assault na obalo pred koncem sezone. Bos magari takrat izkoristil priliko takrat, pa bo vsem lazje.

Kakorkoli pa, vazno, da smo pravocasno odpovedali KISD, ker tisto bi bila kar potrata sredstev in casa. Vse ostalo ni noben problem. Mi se dobimo kot vedno, ruknemo pizzo ter par fajtov in nam je mega. icon_cool

Morda bi lahko rekli/bi se lahko tolazili, da tvoja odsotnost ne bo nicesar pokvarila itd, ampak spet ni tako. Vsaj ne v grdem smislu. Mi smo se te veselili in Wardum je ze skrivaj derpal MK, da bo imel nekaj za dati na mizo (moj morning-1 Cyrax je pa itak vice-vice-prvak Slovenije in se nikogar ne boji, haha).

Znasli se bomo, to sigurno, ampak nekaj hajpa okoli tvojega prihoda pa je le bilo. Tako da keep it up, pa vidi, kako uspes v prihodnje. icon_bringiton

Friends don't let friends play online.
08-23-2014 12:33 PM
Visit this user's website Find all posts by this user
SLOarang Offline
mid tier

RE: Hitri event v soboto 23.8 ali nedeljo 24.8 v KISD-ju
jaz za danes sem in.. ob kateri uri se lahko uleti? pa kako je že tam s parkingom?
08-24-2014 01:58 PM
Find all posts by this user
Kekken Offline
broken

Re: Hitri event v soboto 23.8 ali nedeljo 24.8 v KISD-ju
Plan bi bil od 17 dalje. S tem, da jaz ni nujno, da se sprostim pred 20-21. Zato je dobro, da se planira, da pride se kdo, haha.

Tokrat, recimo, vem, da ima Wardum namen priti tudi med peto in sesto.

08-24-2014 02:06 PM
Kekken Offline
broken

Vodič za zastonj parkiranje v okolici Biroja:

[Image: sketch225232451.jpg]
Najlažji parking je ogromno zastonj parkirišče ob marini. Greste čez most in ste ene 700m od biroja.

[Image: screenshot2014-08-24-16-.png]
Z rdečo so označena mesta, kjer se da zastonj parkirati. Ni jih veliko. So pa zastonj. Davor's favorite je un na vrhu strme poti. Ne vozite jo z avtom. Razen, če nimate Alfe.

08-24-2014 05:11 PM
Kekken Offline
broken

RE: Hitri event v soboto 23.8 innedeljo 24.8 v KISD-ju
Wow, ubijalski vikend v portorožu na osnovi Ultroneta.

Za prvi dan je itak kriv 1muv, ki je začel trend, ko je random pognal zadevo, nato pa še Champ s Hugom of yurop in ostali. Jaz sem se medtem kar navdušil, da ufuram Onija (samo zato, ker ima random long range f+HP red focus cancel Ultra za huge damage in ker pri Abelu na prvi uč nisem našel nič podobnega) in ko je v nedeljo uletel Sirk, sem že bil spreman za mashat like there's no tomorrow.

Moj Oni je bil cel day 1 in na začetku drugega čista štraca, a potem se je počasi nekaj vrnilo in sem se prav zabaval. SLOorangov Hakan je bil še vedno pretrd oreh, a ostalo je pokalo, da je bilo veselje.

Seveda je Floskelic začel igrati 2-muv Eleno in mi odvzel vsaj dve leti življenja, ker so me njeni dobesedno ležeči hitboxi na vsakem drugem muvu čisto spravljali ob živce. HATE! Če bi še karkoli znal, bi bil nepremagljiv, majke mi. icon_mad

Vsekakor honorable mention Wardumu, ki je out of nowhere skočil v boj za preživetje in clean inpute. Niso bile lahke, a se je držal! icon_china

08-25-2014 06:20 PM
Cpatko Offline
mid-high tier

Jaz sem bil žal čisto odvisen od prevoza in [izključno ženske] družbe, tako da mi ni uspelo. Že tako nam je dež spral celo soboto, potem nas je pa v nedeljo skurilo sonce (never been that burned in my life).

Bova s Hollyem naredila plan, pobrala Apata, in uletimo dol ASAP.

No skill, no flow.
---Kilav Grunt
08-26-2014 11:18 AM
Kekken Offline
broken

(08-26-2014 11:18 AM)Cpatko Wrote:  ... in [izključno ženske] družbe, ...
Sounds like a plan. icon_cool

Quote:... Bova s Hollyem naredila plan, pobrala Apata, in uletimo dol ASAP.
Sounds like a plan. icon_cool

Glejta, da povesta pravočasno, ker morda se še kak kandidat za furo najde! icon_rock

08-26-2014 11:27 AM
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  hitri mali fajti / eventi doma ... nodrim 1,388 492,550 01-06-2018 11:38 AM
Last Post: Kekken
  KIŠD - Redno igranje na obali (odprto za vsakogar) novica 473 228,211 02-01-2016 01:12 PM
Last Post: Cpatko
  KIŠD - SMC Stream Monster Challenge Kekken 43 43,230 08-13-2013 05:09 PM
Last Post: aznik13

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication