Post Reply 
Sonic Boom 2013, 9.11.2013
Author Message
Cpatko Offline
mid-high tier

Sonic Boom 2013, 9.11.2013
[Image: sb2013-full-custom.png]
full size flyer

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIJAVNINA
5€

URNIK
09:00 - 12:00
register, freeplay, setup

12:00 - 14:00
SSFIVAE singles, teams

14:00 - 15:00
food

15:00 - 18:00
SCV singles, teams, regional

18:00 - 00:00
any game with 8 players & freeplay

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AE (13)
-1muv
-SLOarang
-NWR Ati
-NWR Cpatk
-NWR Happy Fisherman
-NWR Hollyonion
-BadSector
-Drobizhek
-FreeHawk
-Gizmo
-Mikelus
-MisterM
-Xavier

SCV (12)
-1muv
-Kekken
-TilenFree
-Wardum
-NWR Apat
-NWR Cpatk
-NWR Gregx
-NWR Happy Fisherman
-NWR PolPekoch
-Drobizhek
-Junior
-Strumf

P4 (7)
-1muv
-Kekken
-Wardum
-NWR Happy Fisherman
-NWR Hollyonion
-Drobizhek
-Xavier

BBCP (6)
-1muv
-Kekken
-Wardum
-NWR Hollyonion
-Drobizhek
-Xavier

3SOE (6)
-1muv
-Kekken
-SLOarang
-Dragonboy
-Drobizhek
-Xavier

UMVC3 (3)
-1muv
-Kekken
-Drobizhek

TTT2 (4)
-1muv
-Kekken
-TilenFree
-NWR Hollyonion

GGAC+R (3)
-1muv
-Kekken
-Xavier

[Image: final-custom.png]

Salut vsem pretepačem, mladim in starim.
Starešinam ter 09-erjem.
Stick userjem ter pederjem.
Xbotom ter Playfagom.

Imamo datum za Sonic Boom 2013, sobota deveti november.
To je pa tudi vse, kar imamo. Lahko se gremo spet dva dni, ampak je za takšen podvig pomoje bolj pametno počakat, da se install base poveča. Saj je bilo fino, ampak premalo zanimanja.

Začnimo torej s predlogi za igre, drugače bova s Kekkenom določila na privat in mirna bosna icon_fiufiu

Osebno sem za eno Arc igro (BB ali P4), eno Capcom igro (SF4 ali Marvel) in eno Namco igro (SCV ali TTT2).
In dvojice v recimo dveh igrah.

[Image: sb2013flyer11.png]

RESULTS

Super Street Fighter 4 Arcade Edition 2012 singles:
http://pretep.challonge.com/SB2013_SF4_singles
1. Kekken (ABEL)
2. Xavier (MAKOTO)
3. Eli (SAGAT, RYU)

Super Street Fighter 4 Arcade Edition 2012 doubles:
http://pretep.challonge.com/SB2013_SF4_doubles
1. Breakingbed - Drobizek (DEEJAY), Xavi (MAKOTO)
2. Mash Focus - 1muvwndr (ROSE, GOUKEN), Kekken (ABEL)
3. SejJeVseen - Mikelus (CAMMY), SLOarang (HAKAN)

Soul Calibur 5 singles:
http://pretep.challonge.com/SB2013_SC5_singles
1. Kekken (RAPHAEL)
2. Happy Fisherman (ASTAROTH, NATSU)
3. SM_Strumf (VIOLA)

Soul Calibur 5 NWR celina vs Obala 5 vs 5:
Wardum (VIOLA) <---------------- NWR Cpat (PATROKLOS)
1muvwndr (PYRRHA OMEGA) -----> NWR Cpat (PATROKLOS)
1muvwndr (PYRRHA OMEGA) -----> NWR PolPekoch (PYRRHA)
1muvwndr (PYRRHA OMEGA) <----- Junior (PYRRHA)
TilenFree (XIBA) ----------------> Junior (PYRRHA)
TilenFree (XIBA) <---------------- NWR Apat (NATSU)
SM_Strumf (VIOLA) <------------- NWR Apat (VOLDO)
Kekken (RAPHAEL) <-------------- NWR Apat (NATSU)
--------------------------------- NWR Happy Fisherman (----)
NWR Celina wins 5:3

PICTURES
http://www.mc-celje.si/sl/Dogaja_1/Sooni...ki_turnir/

VIDEO

http://www.tvlasko.si/index.php/iz-domac.../218-sonic

No skill, no flow.
---Kilav Grunt
(This post was last modified: 01-07-2014 02:45 AM by Cpatko.)
09-20-2013 12:24 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
hollyonion Offline
mid-low tier

RE: Sonic Boom 2013, 9.11.2013
Jebiga na martinovo ga bomo sekali, si bom moral prenošišče zrihtat, ker bojo špriceri padali icon_beer

Drgač pa valda i'm in icon_rock

Moja izbira iger:

BB ali P4, jaz sem za obe icon_evil

SF4 za Crapcom

TTT2 pri Namcu

Prinesem monitor, konzolo, špile in lag potion icon_rock

icon_wink
(This post was last modified: 09-20-2013 01:15 PM by hollyonion.)
09-20-2013 01:15 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
User Offline
mid-high tier

Kje je Flyeeeeeeeeeeer!!!! icon_inkazz

Največ 3 igre, čeprav bi bilo najbolje samo 2 in te dve najbolj igrani izkoristimo na max.
Kajti bistvo tako velikega turnija kot je Sonic Boom je, da se udeleži čimveč tekmovalcev top 2 playable iger. Male turnirje ki se igra skoraj vse, kar se hoče, in je potem 4-8max igralcev je dovolj že na primorskem in redkokdaj na celini.

Tako da bi res toplo priporočal SAMO 2 TOP playable igri in izkoristimo na max. (Single, 3vs3 ali 2vs2 ter če bo (spljoh) dosti tujcev še Slovenia vs Other ali pa Primorska vs Others itd).

Da se to uresniči, mora čisto vsak, ki bo prišel oziroma ima resnično željo priti, povedati za katero pretepačino je pripravljen dati svojih 5eur ali ne vem koliko bo 'fee'.
Samo itak vsi vemo, da smo v Sloveniji in bo ta stvar zelo težko izvedljiva.
Tako da bomo spet na tistem, kot lani ter predlani etc...

'sigh'
Pridem 99%
Igral bi SSF4:AE 2012, za drug(o)e igr(o)e sem pa še slabši, tako da nima smisla.icon_tongue

''To je super novica za vse take igralce kot sm jst.''
happy fisherman
(This post was last modified: 09-20-2013 04:38 PM by User.)
09-20-2013 04:35 PM
Kekken Offline
broken

Re: Sonic Boom 2013, 9.11.2013
Flyer brez iger je malo slaba zadeva.

Tako kot turnir brez igralcev.

Turnir v Sloveniji, kolikor ga vidim jaz, ima smisla samo v:

Soul Calibur 5:
Ker ga igrajo trije primorci in pol, dva s severa in dva nuclear brossa, ce prideta - to pomeni ljudje s treh koncev Slovenije, ki imajo kaj povedati v igri. Morda celo kak Ljubljancan, ce vstane z groba. Se to pod pogojem, da res pridejo vsi.

BlazBlue, Guilty Gear, Persona, Tekken, Marvel in skoraj karkoli drugega:
Se raje par ljudi odpelje v KISD, da velevecini ne bo treba iti drugam igrati proti enemu novemu na tocno dolocen dan.

Street Fighter 4:
Se dobite vsi, ki igrate redno, na rednem placu, kjer igrate in povabite tistih par drugih. Ali to v praksi pomeni Mr.M plejs ali online lobby, ne vem.

----

To je Slovenija. Ali je turnir s Soul Caliburja, ali kompetitivno gledano nic nima kaj prevec smisla, ker se za drugo lahko raje dobimo v Izoli ali v Ljubljani/online lobbyju.

Ce zraven vkljucimo Avstrijo in Italijo, to zahteva vec planiranja, a zna dati kak rezultat vec.

Jaz bi lahko klical avstrijske Arcsys igralce za BB, P4A in GG, a to je le obala vs Avstrija affair in ce ne pridejo eni ali drugi, je stvar brezveze, zato imam malo rezerve. Povrhu je za razcistiti glede iger, ker P4A je fiksna, a tako BB kot GG sta v tranziciji na novo verzijo. Ce hardversko gre vse po planu, 25. oktobra noben aktivni primorc ne bo hotel vec slisati za kaj drugega kot CP (ali sploh kak turnir cesa drugega, lol), medtem ko za Avstrijce ne vem, kako pa kaj.

Potencial vkljucitve Avstrije in Italije bi lahko bil se v Marvel (Rock - IT, Lollo - IT), Ultima - AT, Chargi - AT), SF3 (Ultima - AT, LUN - IT?) in SF4 (Ultima - AT, Chargi - AT), ampak za slednje se ne mislim jaz angazirati, ker je vabiti k sebi ljudi za igro, ki je ne igram, prevec kompleksna zadeva.

Friends don't let friends play online.
09-20-2013 07:59 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
The World Offline
mid-low tier

Pa sej point tunirjev je v druženjuicon_beer

Jaz se veselim Sonic Booma, da spet vidim folk, pa neodvisno od katere igre bom (ne)igral ... Kompetitivno gledano je pa itak vse skupaj hopeless, glede na to, da smetana naše Ulične Pretepačine vrhunec svoje igre gradi na mash those damn buttons!icon_doh
09-20-2013 08:38 PM
Cpatko Offline
mid-high tier

Čakaj, martinovanje je 11.novembra, according to my interwebs

Point v SB bi sicer naj bil turnir..ampak meni je kul, če pride folk, je lahko samo veliko druženje in se sproti vidi kaj bomo igrali. #evolucija
Ampak ta bo težka za tujce..in če ne bo njih, ne bo international hypa.

Ena igra in mogoče še ena na demand?

In any case, naredil sem seznam v prvem postu, če bo kaj pomagalo. Povejte kaj bi igrali. Če bi prišli. In LoL je banned icon_a_a
Pišem samo tiste, ki potrdijo.

Ajde folk, akcija zdej. Lahko damo 10€ prijavnine. Razdelimo kot običajno, 70-20-10.

No skill, no flow.
---Kilav Grunt
(This post was last modified: 09-20-2013 09:49 PM by Cpatko.)
09-20-2013 09:47 PM
TilenFree Offline
mid-low tier

Kot je rekel ze josip,Soul Calibur je edina igra,ki jo lahko igramo kompetitivno med sabo in jo igra najvecje stevilo ljudi(i guess).

Sej ni glavna stvar zmagati,ampak ce pride nek igralec za SF4 in recejo vsi v startu,''uh,itak bo on zmagal'' je fail ze v startu,se posebaj ko vidis da folk ni levelupal nic v svoji main oh in sploh igri. In glede na to,da se ni spremenilo nic odkar sem jaz na tem forumu(2 leti),se verjetno niti nikoli ne bo. MHO,ne me dissat nazaj icon_crybaby

On topic: Jaz sem za Soul Calibur kot najverjetneje vecina primorcev,pa tudi kak RANDOMTekken(Rip).
09-20-2013 10:03 PM
User Offline
mid-high tier

Flyer bi lahko bil, s kasnejšo dodano vsebino igranih pretepačin.

Ja lej, če imaš možnost igrati samo online, si nekako prisiljen tapkati, ker drugače fašeš bule. Ampak to v debati na kavici, ko pokličes world.
Druženje je cool, ampak to je bolj hollyunions place ali pa aznik za take zadeve.

Upam, da nas pride čimveč.

Kekken kaj je CP? /cešljamsepoglavi

happy fisherman
(This post was last modified: 09-20-2013 10:08 PM by User.)
09-20-2013 10:06 PM
{^wardum^} Offline
low tier
**

Re: Sonic Boom 2013, 9.11.2013
Osebno rad igram arksys igre in brez njih je moj (useless) obisk na Sb13 pointless... we'll see.... also res je da sem v zadnjih slabih dveh letih tukaj spoznal veliko ljudi... a glede na to da smo skupnost ki igra "pretepacine" in da je Sb edini turnir ki ima moznost pritegnit spodobno maso igralcev, mislim da bi sam turnir mogel biti na prvem mestu, potem pa se druzenje... v nasprotnem primeru lahko gremo obiskat g. Oniona ( sem slisal da se v njegovih krajih vari odlicno pivo).

P.s.
Cp = blaz blue chrono phantasma

I never really hated a one true god but the god of the people i hated
09-21-2013 12:44 AM
User Offline
mid-high tier

Aha, thanks Wardum, se pravi 3-je aktivni primorci bodo igrali CP. Check!

happy fisherman
09-21-2013 04:06 AM
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Sonic Boom 2015 (7.11.2015) Cpatko 22 4,828 11-13-2015 05:46 PM
Last Post: HellboyD
  Sonic Boom 2014, 8. november Cpatko 66 18,734 11-10-2014 07:39 PM
Last Post: ASRMare
  [10.11.2013.] Belgrade Gaming Festival 2013 - Tekken Tag 2 Turnir HellboyD 0 10,445 11-03-2013 07:46 PM
Last Post: HellboyD

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication