Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GGX'rd
Author Message
DirtyOldHand Offline
mid-low tier

RE: GGX'rd
Bo treba kak offline usekat. Online je na PCju precej slab. Od tega, da ni kandidatov v vecernih urah do tezav s povezavo ko se z dolocenimi ne morem povezat. Se dobro, da obstaja M.O.M mode kjer si clovek lahko nabere malo matchup izkusenj.

EDIT:
V bistvu je problem pri meni. Ceprav spuscam skoz router vse potrebne porte, je brezhibna online izkusnja mogoca samo takrat ko kiblo postavim v DMZ. Opazam, da se ta trend pojavlja tudi drugje, pri Tekken 7.
Zanimivo,da DMZ ni vedno pogoj. Vcasih deluje tudi brez vendar je manj tezav ce ga enostavno vklopim preden zazenem spil.
Pri Tekken 7 je vcasih potreben ponovni zagon igre. Sploh kadar imajo vsi najdeni igralci rdec bar . Ponavadi takrat spil tudi ob izhodu crashne in pokaze neko napako. Hmmm.
(This post was last modified: 07-19-2017 08:47 AM by DirtyOldHand.)
07-18-2017 11:12 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MisterM Offline
low tier
**

Glorious PC master race icon_biggrin Samo tale z DMZ-jem je res malo čudna, jaz bi na tvojem mestu orenk preveril promet preko vseh portov. Si na domačem omrežju edini uporabnik?
07-19-2017 08:48 PM
DirtyOldHand Offline
mid-low tier

Edini uporabnik.

Testiral sem samo na T7, ker je veliko več igralcev.

Sama aplikacija Tekken 7 ne ustvari nobenega prometa. Ves promet ustvari steam.exe na random UDP portih tam nad 51000. Seveda teh portov nimam forwardiranih ker njihov range preveč skače. Matchmaking se dogaja na nižjih portih, ki so standard steam porti in so odprti.

Tudi če odprem vse porte nad 51000 se težava vseeno pojavi.

Zakaj to včasih dela včasih ne, ne razumem. Logično mi je, če so porti nad 51000 zaprti bi router vedno moral dropat incoming pakete.

Mogoče ima prste vmes sam modem/router ter njegov SPI firewall. Zdi se mi, da kombinacija izklopa SPI požarnega zida in odprtje portov nad 51000 deluje podobno kot sam DMZ.

Je pa seveda veliko odvisno tudi od nasprotnika in njegovih nastavitev tako, da je vse skupaj en random puding icon_wtf

P.S: gleda na to, da po ponovnem zagonu igre, tudi ob izklopljenem DMZ, VEDNO vsaj za par poiskusov povezava normalno deluje sumin v T7 primeru na bug v špilu. Takoj ko so v "search games" na levi strani connection bari vsi rdeči, je čas za ponovni zagon.
07-19-2017 11:48 PM
Kekken Offline
broken

To sem imel tudi jaz, pa mi se najslabsi matchmakingi najslabsih iger nikoli niso delali problemov. Je jasno nek bug Drekkena. Bamco.

Friends don't let friends play online.
07-24-2017 07:18 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication