Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GGX'rd
Author Message
Kekken Offline
broken

RE: GGX'rd
Haha, bužec. icon_petting
Ma ne vem, jaz bi rekel, da reversali sigurno niso 1-frame okno. Po očutku ene tri. Morda dva, a glede na to, da če hočem, zadanem Leov "flash kick" SRK skorajda vsakič, pa Lea niti ne igram veliko, je to po moje več kot dva. Okno dveh frejmov je stvar veliko navajanja, treh frejmov pa v glavnem le malo koncentracije.
Sicer pa v tej igri reversali niso ravno mišljeni za biti enakopravni element neke kamen/škarje/papir wakeup igre ala SF. Pač imaš, pa tu pa tam narediš, ne pa, da jih tako pogosto palimo.icon_wink

Friends don't let friends play online.
07-12-2017 07:34 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
DirtyOldHand Offline
mid-low tier

Sem ga zdru na koncu. Bil sem prehiter. Se vedno mi ne uspe 100%, namesto razmerja 1/30 mi uspe sedaj 3/5, kar je super.
Sem pa potem tudi sam dobil taksen obcutek, da to ni tehnika na katero bi se zanasal oziroma bi jo igra forsirala v dani situaciji. Veliko lazje oz. bolj zanesljivo mi naprimer pride ven blitz shield (mislim da se tako rece, misija 35).
Johnny pomoje niti nima mova, ki bi imel enake lastnosti kot Solov viper(623+S) zato se mi s tem sploh ni treba zajebavat.
07-12-2017 09:26 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kekken Offline
broken

Mislim, da res, tudi on nima. Saj ni edin. Tudi Venom nima INV specialke. Ampak ima Igra tako bogastvo defenzivnih mehanik, da res hočeš gledati širše kot le na reversal. Seveda, če ga imamo in je povrhu dober, ala Solov Viper, Leotov Flash Kick in podobno. Že neke srednje počasne reversale in večino sicer INV, a ne zelo hitrih superc se lepo baita kar že samo od sebe z meaty in kvazi-meaty napadi. Faultless defense na serijo muvov ali ali pa instant blok v pravem trenutku naredijo ogromno. Tudi Dead Angle ni nikoli za odmet.

07-12-2017 07:04 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Comand.DOS Offline
bottom tier
*

Od kod pa sta? Ker jaz imam v Ljubljani se en plac, pa bi se lahko kdaj zmenil za kako igro.

"Scrubi so slabi." -Juni 2017
07-13-2017 09:02 PM
DirtyOldHand Offline
mid-low tier

Hey, hvala za povabilo.
Jaz sem iz Polzele.
Na cem se ponavadi igra offline (Ps3,ps4,pc)?
Moj stick ima cthulhu board v1.3. Nisem preprican ali dela na novejsih konzolah. Imam se enega, ki je svojcas delal na vseh konzolah in uporablja paewang evolution board.
07-14-2017 10:27 AM
Comand.DOS Offline
bottom tier
*

Ponavadi se igra na PS4. Jaz imam GG samo na PS4. Bom sprobal kok bi stvar delala na mojem laptopu, sicer močno dvomim da bo :/.

07-14-2017 01:05 PM
Kekken Offline
broken

GG je kar ok glede zahtevnosti za kompe. Meni je delal dobro na GT540m. Sicer pa imam jaz v dveh stickih star PS3 Cthuhlu in lepo dela z retrokompatibilnostjo, vgrajeno v PS4 X'rd. Tako da bi moral Cthulhu delati. Za paewang pa ne vem.

07-14-2017 02:12 PM
Comand.DOS Offline
bottom tier
*

Pa sej jaz prinesem svoj stick pa potem se rabi samo se enga, ker itak imam samo se en station. Drugače bom pa imel Virus sigurno čas icon_wink.

07-14-2017 02:31 PM
DirtyOldHand Offline
mid-low tier

Jaz imam sicer MC verzijo cthulhu borda. Neki berem sedaj, da bi naj oba borda delovala. Verjetno bom moral na cthulhu bordu posodobiti firmware na zadnjo verzijo in s tem pridobim kompatibilnost za novejse konzole.
07-14-2017 04:26 PM
Kekken Offline
broken

Chtulhuju dvomim, da imajo firmware update za PS4. Pač, Chthulhu deluje kot PS3 kontroler in potem ga X'rd na PS4 prepozna kot takega in mu omogoči delovanje preko internega driverja za PS3 kontrolerje. Ni, da boš Chthulhuja naredil v PS4 board. Tako da možno, da ne rabiš narediti nič. icon_thumbup

07-14-2017 05:20 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication