Post Reply 
Blazblue turnir 1. in 2. septembra v Milanu
Author Message
Kekken Offline
broken

Blazblue turnir 1. in 2. septembra v Milanu
[Image: 2ue352c.png]
Thread tukaj: http://www.arcade-extreme.com/forum/show...1-2-9-2012

----
Italija ima kar nekaj močnih ljudi, ki bi jim bilo treba po moje pokazati, kaj in kako. Avstrijo smo že kar dobro terorizirali, ampak zahodni sosedi bi kar morali dobiti eno porcijo, predvsem tisti z juga (Rim & co), ki nas ne poznajo. Tam jih je kar nekaj, ki so zelo igrali (Dark trombon Rawrgna, pa še par minionov), a tudi milano ima polno ljudi, ki nekaj grozijo. Nenazadnje se je tudi veteran Rushing Monkey, odkar se je lotil, kar nezanemarljivo nabildal in njegov Hakumen je kar scary shit. Tako no, hype turnir za hype igro. jaz sem notri in ne bi bilo slabo, če slovenski igralci rečemo kaj o tem in čimprej formiramo eno odpravo za eno ali celo dve makini. icon_bringiton

Friends don't let friends play online.
(This post was last modified: 07-02-2012 11:27 AM by Kekken.)
05-27-2012 06:39 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kekken Offline
broken

RE: Vseitalijanski Blazblue turnir 1. in 2. septembra Milanu
Evo developmentse:

- Turnir je potrjen za 1. in 2. septembra.

- imenoval se bo "Milano Astral Showdown 2k12", uganite na čigavo pobudo.

- Stvar bo proper hype, saj bodo nastopali vsi najboljši italijani, prijavnine pa bodo tudi dovoilj na nivoju, da končne nagrade ne bodo zanemraljive.

- Uradno sta turnirja singles in pa ekipni 3vs3. Jaz bom kasneje zlobiral še za kak SVN vs ITA (sever vs jug?) bigteam exhibition and whatnot, ampak že tista dva turnirja bosta.

- Komentar imava čez Ronove in (lol, na njihovo velik ozahtevo) jaz, strema pa verjetno bo, če ne le posnetki (odvisno od neta na placu).

- Sigurno gremo zaenkrat jaz, Mr.X in Champ. Davor je tudi enkrat govoril, da bo šel, ko se gre v Italijo igrati BeBe. Še kdo za akcijo?

- Ne bi pa bilo švoh, če bi Slovenija imela še koga, da po možnosti formira še vsaj eno ekipo. Ker šele, ko se sredi italije dobita v finalu dve naši, bo dokončno razloženo, kako zadeve stojijo, haha.

(This post was last modified: 07-01-2012 05:34 PM by Kekken.)
07-01-2012 04:45 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
HellboyD Offline
low tier
**

RE: Blazblue turnir 1. in 2. septembra v Milanu
Zvuci primamljivo, ali jedna bitna stvar me sprecava a to je sto imam ispit 1. septembraicon_sad
Ostalo mi nije toliki problem, za finansije bih se snasao kao i za smestaj. Oh well, valjda ce biti i sledeci put prilike.
07-03-2012 11:42 PM
Kekken Offline
broken

Ok guys, konec zajebancije. Se stiri dni imamo za se ufurati.

Offis je na voljo vsak dan. Danes od 21:00, jutri verjetno od cca 17:00. Cetrek je potem KISD in petek je lahko se en last minute meet.

Ker je turnir dvodnevni, zacne v soboto sele popoldne, zato sem hotel rezerviral le za noc s sobote na nedeljo. Torej start sobota zjutraj. Tri urce, pa je Fljoskmobil na Duomu.

---

Kolikor vem, bo Mr.X fraj sredo in cetrtek. Ostali vabljeni, da kaj sfuramo se danes.

08-28-2012 11:13 AM
MorbidMagic Offline
mid-low tier

Gaise gewd luckicon_wink
08-29-2012 12:25 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kekken Offline
broken

Danes trening over 9000, zaznamovan z Davorjevim underperforming stickom in nekim cheaterskim Ragno, ki ni hotel izgubiti. Also, najbolj epic scena v dolgem času:

Igra FLOSKELIC proti luki in kar naenkrat: "O, ma tudi ta Relius ima dvojni skok v zraku?"

Nisem imel srca, da bi mu rekel, da čisto vsi drugi liki v igri imajo ne le double jump, ampak tudi airdash in forward dash. icon_petting

(This post was last modified: 08-29-2012 03:54 AM by Kekken.)
08-29-2012 03:52 AM
Kekken Offline
broken

Prvi dan "Road to Milano" treninga nadvse uspesen s teoreticnega vidika. Z Davorjem sva ugotovila, da je turnir Milanu nas. Vsaj skupno gledano, ker cetudi dva(/trije?) ne naredimo nic, je statistika, da cetrti clan vse raztura. Za vse, kar je slo narobe in vse poraze pa je lahko kriv le stick, oz Super SF4 logo na njemu. Danes grem dat nazaj GGXX Zappo and let the Gods assist me! icon_cool

Danes predvidoma nadaljevanje, kjer joina Mr.X namesto FLOSKELICA.

(This post was last modified: 08-29-2012 01:36 PM by Kekken.)
08-29-2012 01:33 PM
MorbidMagic Offline
mid-low tier

Kul stuff icon_amazed Jst sm hype...too bad, da ne morm uletet zravn.

Also, gaise...zdej ko se je izkazalo, da Linkedzor ni fraudulent son, i am dissapoint, je edina možnost zmaga. Pa ce bo Champ slab, ga pustite v Milanu icon_crossfingers
08-29-2012 06:50 PM
Kekken Offline
broken

Prvi dan kar uspešen! icon_love

Smo mislili, da ne bo pretežko, a italijani so bili dobri in se zdaleč niso dali kar tako. V poolih smo takoj izgubili proti TRM, Gramas, Rael teamu, kjer nas je po Mr.Xovem porazu in moji zmagi nad Gramasom spucal Rael z Litchi. In jaz in Champ sva večkrat failala na nekem pole dance punishu, kjer je on kar stiskal gumbe, midva pa nisva uspela pravilno zabufferat (verjetno večji blockstun, kot sva pričakovala), a tako je. Treba poznat like. Bili smo še vedno drugi in zato igrali v winnerjih double eliminationa.

Tam smo zmagali IDOLSPORTSE. Mr.Xa je Tjson z Valkom najprej premagal, a potem sem jaz ostale in smo jih vrgli v luzerje. Potem je bil epski rematch s Personissimi. Ker je champ prvič v poolih uletel dokaj nepripravljen in izgubil proti Litchi, smo se odločili, da ga tokratsnamemo z verige takoj na začetku. Ragna mu je namreč zelo domač in če zmaga Gramasa, bo dobil tisto uigranost, da bo lažje rolal dalje. Sicer ostanemo bez močnega anchorja, ampak raje takoj na polno, kot da on igra suboptimalno. Gamble se je obnesel in četudi ni bilo še zdaleč gladko, je Champ performal in splužil vse tri.

A zanimive stvari so se šele začele. BKDennis (Gager) z idolsports je na veliko presenečenje v luzerjih začel prvi in OCVjal vso navezo Milano-Roma!

Navdušenje je bilo veliko, z naše strani pa tudi zato, ker TjSon Valka, Dennisovega Tagerja (haha, tu tagerja vsi poznamo) in in Absi Miu po relativno netežavni zmagi prvič nismo jemali kot neko nevarnost. No, motili smo se. TjSon je dal v četrto brzino in palil Valkenderp engine. Champ je začel, a dobil po faci, jaz sem jedel astrala, Borut pa se je lovil z matchupom na koncu vklopil, kako nekako handlati. Bilo je blizu, a ne dovolj in zgodil se je OCV reset.

Dosti nezgodno. Mr.X se je počutil pripravljen in začel, a žal spet podlegel od PSA. Kocka je padla in odločili smo se, da raje pustimo champa malo bolj razbremenjenega z menoj na backupu, tako da smo ga dali igrat. Odločitev se je obnesla in v dramatični igri je Izola na koncu prevladal. Absi Miu sicer ne poznamo preveč kot lik, a Champ ima match proti keepaway likom po zaslugi mnogih iger proti Worldu pod nadzorom in je hitro opravil. Od končne zmage nas je ločil le še BKDennis s.... TAGERJEM. Sem Champu čisto resno, real talk rekel, da če izgubi, ga ne peljem domov. Ni izgubil. Duh. Success! icon_hyperactive

1) Team Slovenia (Kekken, Champ, Mr.X)
2) iDOLSPORTS (BKDennis, Absinthe, Tjson92)
3) personissimi (Rushing, Gramas, Rael)

Italijani so drugače šefi in imajo navdušen in pozitiven community, mnogi med njimi pa so tudi zelo dobri igralci. TJSon nam je sivil lase, TRM in Gramas sta dobra in z zelo dobrimi predispozicijami, le več offlinea proti dobrim bi rabila. Pa še jih je. Also, sidenote: za formirat official team of Slovenian Derp Power smo morali izpustiti FLOSKELICA. Tip je zato vzel neka zadnja dva odpadna igralca in formiral svojo državo. Raprezentanca FLOSKORIJE, ki se je imenovala team "Drek" (no joke), je kidala glave in FLOSKELIC se junaško postavljal ter reverse OCVjal nasprotnike, ko je bilo treba ter ekipo pripeljal na spoštovanja vredno četrto mesto, takoj za vsemi, o katerih pišem hype odstavke zgoraj! Res dobro! icon_rock

Poknil sem še en money match proti Jackle tagerju, ki sem ga dobil 5-0, nato pa še proti Auredu z Litchi. Vodim 4-2 in nato katastrofa. Zmanjaka mi idej saj v vseh igrah nisem zares uspel izdelati plana, kako premagat Litchi. Vzamem si na izi in rečem, da s takim vodstvom nekaj bo pa že. Dejansko pa igram vse slabše in ko me na koncu Auredo comebacka in je 4-4, pride v zadnji rundi zadnje igre še TRM in ker misli, da freeplayamo me začne prav GADNO derpat s plani za večerjo in jaz tisto malo koncentracije, ki sem jo hranil za zadnji push povsem izgubim in derp. 4-5 fail. Jao. Ampak ok, naj bo, Auredo je car in se trudi, zato si je zaslužil lepo zmago.
---

To je to za prvi dan. Danes nadaljevanje - singli. icon_bringiton

(This post was last modified: 09-02-2012 09:43 AM by Kekken.)
09-02-2012 09:41 AM
zdravc Offline
low tier
**

Kekken,
Van_Artic(Italjan) je twetal predvcerajsnjim, da bo stream na Pretep twitch kanalu, in sem bil like OMGWTFBBQ Pretep! Pa sem cekiral in ni bilo nic. Ni mi znano sicer od kod je dobil to informacijo, ampak ocitno je verjel da je resnicna, ker je vceraj razocarano twetal kako ni ne streama ne arhiva.
Bo mogoce danes stream na Pretepu?

P.S.
Kje so moje manire, huge cestitke za zmago Team Slovenia in za 4. mesto Team Drek, pa veliko srece in znanja danes!
(This post was last modified: 09-02-2012 10:16 AM by zdravc.)
09-02-2012 10:12 AM
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  USF4 TURNIR (September) User 12 1,904 08-04-2017 01:19 PM
Last Post: User
  [KEY GAMES] Street Fighter turnir (18.9.2016) Cpatko 36 6,622 10-09-2016 05:05 PM
Last Post: HudaBolha
  GamePlay SFV launch turnir MisterM 33 9,186 10-08-2016 03:10 AM
Last Post: Cara-Membuat-Email

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication