Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soul Calibur 5
Author Message
Kekken Offline
broken

RE: Soul Calibur 5
(04-16-2014 09:04 PM)BadSector Wrote:  
(04-16-2014 08:32 PM)Kekken Wrote:  Tokrat ga boste potrebovali, ker novi stream layout na polno vzpodbuja divje spammanje.
Haha. Upam, da je to posledica mojih strss testov zadnič icon_ninja
Tudi. icon_thumbup

Quote:A je kakšna varjanta za Mortal Kombat? A kdo to špila?
S strani organizacije v KIŠD-ju, je varijanta za karkoli. V smislu, da placa je, pa tudi en rezervni monitor se lahko najde, če se zmenimo. Sam sem rekel na začetku, da se da narediti tudi za druge igre.

Se bodo pa morali za ostalo potruditi igralci MK-ja sami. Torej vsaj postajo+igro+kontrolerje bo treba prinesti. Monitor ob najavi verjetno lahko priskrbeli mi. Igralci naj se javijo. Fish bo prisoten in on je bil nekoč kar Captain_MK, oz tisti, ki je še najdlje vztrajal z igro, a ga ne igra že en cajt. Imamo pa novega člana lurking in the shadows, ki pa je SUPER_CAPTAIN_MK_SUPREME. Ni se še oglasil, a bi bilo super lepo, če bi se uspel udeležiti kakšne odprave in nas obiskati. Tako da možnosti so, samo pravočasno se MK-igralci morate zmeniti. Če folk naredi vsaj ta korak, jaz rade volje pomagam z ostalim, kar se hardverja in placa tiče.

Friends don't let friends play online.
04-17-2014 01:09 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
happy fisherman Offline
low tier
**

Tale turnirček zgleda da bo awesome.Komaj čakam da vidm kolk sem se poslabšal v scju,hkrati me pa zanima kolk so ostali NWRjevci napredoval.

1muvwndr:Ej kolega a bi bil za ene dvojice.Mislm da bi lahko naredila res lep troll tim z recimo natsu,natsu ali pa asta,asta.Razen če me naučiš v random 30 min kako se igra omega in pol sva pač to icon_hyperactive

BadSector:Lepo je vidt nekoga ki bi še vedno igral mk icon_thumbup res da igra v sloveniji ni bla nikoli preveč dobro sprejeta ampak se je vseeno igrala.Kolega stvar je taka da jst lahko prinesem svoj ps3 in mk(žal brez novih likov ker mam samo starejšo verzijo).Kolikor sem uspel razumet Kekkna dodatn monitor ni problema zrihtat tako da bi načeloma lahko bila postaja za mk.Ampak bi blo fino da vem če boš sploh prišel na obalo.Če si slučajno s štajerske ti priporočam da se obrneš na copatkota ali Hollyoniona ki imata namen pridt na obalo.Če pa si iz okolice LJ pa te lahko jst poberem ker štartam iz Šk.loke in moram čez lj.Če imaš željo sporoči in se bomo že nekaj dogovorili.Lahko da boš začel celo kakšno novo pretepačino igrat icon_biggrin
04-17-2014 05:56 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Junior Offline
mid tier

Lani se spomnim, da je tudi bil ravno na ta ultimativni čunekovski praznik neki event, pa sem jaz potem rekel, da ni šans, da pridem, ker je treba doma čunekarit, pa potem ste vsi nekaj WTFjali, kaj se to pravi.

No, mene je pred nekaj tedni spet nekaj zagrabilo, da sem se switchnil v shujševalni mode, pa zdaj ko sem pred prazniki šel preventivno še malo ekstra shujšat, pa sem po nevem koliko letih na dveh cifrah spet (oziroma 99.9 mi kaže digitalna tehtnica doma, enkrat je celo 99.7 že bilo - za primerjavo, nekje dve leti nazaj sem imel kakih 112 kg).

Pa pač, zdaj me je to tako nahajpalo, da mi ni panike skipnit en dan čunekarjenja in priti malo v Izolu suxxat (bilokako konzolo od blizu vidim samo še kadar na kaki event pridem, kar pomeni enkrat na nekaj mesecev).

No, zdaj pa itak, sem že bratu orenk težil, pa mu je ta ideja, da bi on tudi prišel, čisto mimo, tako da bom moral nekomu joinat. Zdaj pa, to se moramo še zmenit, komu. Ker pač, Copatko šiba iz Laškega, Happy pa iz okolice LJ. Pa zdaj, jaz bom tako se moral do tam sfurat z avtom svojim (oziroma z bratovim, ker nimam vinjete, v primeru, da bom šibal do LJ).

Kar se timingov tiče, jaz imam čas za karkoli. Zdaj pa vi povejte, kaka je situacija, pa kdaj in do kdaj misli kdo tam bit, da se potem zmenimo do konca. Ker meni je sicer Laško malenkost bližje kot LJ, samo je pa v kontra smeri, tako da je rahlo pointless, ker je celotna pot do Izole časovno gledano precej daljša. Kar se pa pubecov tiče, sta pa tako Happy kot Copatko epic sogovornika, tako da je tudi dilema.
04-17-2014 07:24 PM
1muvwndr Offline
mid-high tier

Fish, deal. Team Fish&Chicks is born!

Deal with it.
04-17-2014 10:09 PM
Kekken Offline
broken

Lepa Đuni. icon_thumbup
Če češ imet joypad, si prinesi ožičen PS2 pad, pa reci, da prinesem X360 adapter. Aja, pa vzami si s seboj še en PS3 pad za zslučaj, da bo kakšna konzola PS3, ker jih imamo tudi nekaj, odkar je BB le na PS-ju.

04-18-2014 02:17 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Junior Offline
mid tier

Ti kar prinesi, da se bo moj bogi PS2 joypadek še za kaj drugega končno spet uporabil kot samo za emulatorčke. Edino skillsov ne bom prinesel s sabo, ker jih nimam.
04-18-2014 05:48 PM
Cpatko Offline
mid-high tier

Holly, Apat in jaz startamo najkasneje ob 12:00 iz Celja.

No skill, no flow.
---Kilav Grunt
04-19-2014 02:06 PM
Junior Offline
mid tier

Kdaj in kam točno naj potem jaz pridem, da vam joinam? Pa kje lahko avto pustim?
04-19-2014 04:34 PM
Kekken Offline
broken

Re: Soul Calibur 5
Vceraj smo igrali in Tilen je on fire! icon_amazed
Ce folk ne bo imel konkretnega anti-opica plana, bo pokal stap po predelih, kjer sonce ne posije. icon_help

Also:

Ezio: "Cazzo Merda!" icon_lolicon_lolicon_hyperactive

04-20-2014 10:36 AM
Kekken Offline
broken

Team 2vs2

1. Fish'n'Chicks (1muvwndr & Happy Fisherman)
2. Monkey and the Beast (TilenFree & Junior)
3. Mister Egg (Mr.X & Kekken)

http://pretep.challonge.com/SSS_SC5_ed

Singles

1. 1muvwndr
2. TilenFree
3. Kekken

http://pretep.challonge.com/SSS_SC5_Singles

Posnetek

http://www.twitch.tv/pretep/b/521546773

Slike

[Image: img20140420170858.jpg]
[Image: img20140420170138.jpg]
[Image: img20140420175631.jpg]
[Image: img20140420175639.jpg]
[Image: img20140420230327.jpg]
[Image: pano20140420175659.jpg][Image: pano20140420215757.jpg]
[Image: pano20140420230554.jpg]

04-21-2014 06:55 PM
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Soul Calibur 5 video thread Kekken 22 11,559 05-20-2012 09:22 PM
Last Post: Kekken
  Soul Calibur 5 - turnirska pravila Kekken 0 1,712 02-15-2012 05:26 PM
Last Post: Kekken

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication