Post Reply 
SkullGirls
Author Message
aznik13 Offline
mid-low tier

SkullGirls
za ta špil ste že slišal? na PAXu sm slišal k so neki o tem govoril, prej pa nkol. delata autumn games in reverge, glih je pa pršu vn en malce daljši gameplay video..check it..

http://iplaywinner.com/news/2011/3/28/nc...in-hd.html

sam da je neki novga! icon_wink še več pretepačin icon_hyperactive

pa še link do spletne strani:

http://www.skullgirls.com/home
03-29-2011 10:13 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kekken Offline
broken

SkullGirls
Dela Mike Z osebno!!! icon_car

Samo joj, ta mono-animegirl/superdeformed dizajn mi res ubija igre. Melty Blood, Arcana, zdaj to. Ne recem, da morajo bito v fajterscini zdaj vsi nabildane omare iz Kenshirota ali pa krvolocni ubijalci iz Mortal Kombata, samo neke suhcene anime princeske, ki samo cvilijo in nasprotnika knockoutirajo z bozanjem, ki se niti ne trudi biti neka borilna tehnika, tezko toleriram ze v Tekkenu (Llili naredi nek dance muv in 700-kilskega Jacka odnese 15 metrov v zrak), pa je to manj kot desetina casta. Ko je tega 100%, mi je vse skupaj prav odvec.

Ampak dobro. Za casual razpaljotko ali za tiste, ki jih tak dizajn se bolj motivira (they live), je kul, I guess.icon_biggrin

Friends don't let friends play online.
03-29-2011 11:39 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
drobizhek Offline
high tier

SkullGirls
To sem že nekaj časa nazaj videl.

Artwork mi je čudn na polno sicer ampak bomo probal itk.
03-29-2011 12:40 PM
aznik13 Offline
mid-low tier

SkullGirls
ja, enako.. mene tud ta dizajn moti, ker je res preveč pretepačin narejeno na tak način (sicer nimam nič proti brhkim anime dekletom, ampak vseen..icon_wink..)

čeprav, looks interesting..

bomo probal itak, kak casual vsaj..icon_tepen
03-29-2011 02:33 PM
ke_kit Offline
mid tier

SkullGirls
Čudna mešanica anime in zahodnjaškega dizajna. Ni mi všeč...
03-29-2011 02:41 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
1muvwndr Offline
mid-high tier

RE: SkullGirls
Free Skullgirls weekend na steam-u, če koga mika probat.

Deal with it.
11-15-2013 05:28 PM
Kekken Offline
broken

Re: SkullGirls

http://youtu.be/4qcjCnkbROY

Ok, to, da lahko z Bigbandom trobentaris po mili volji, je totalno badass. (kdor pozna A B C D D D C C C B C B A kombo iz BB trialsov bo vedel, haha)

Idealno, da se lahko 1muv, ki vedno fura neke pisketajoce najstnice, odkupi in v igri, polni zensk, maina pravomoskega fatturja/instrument/something. icon_rock

03-20-2014 06:08 PM
1muvwndr Offline
mid-high tier

(03-20-2014 06:08 PM)Kekken Wrote:  Idealno, da se lahko 1muv, ki vedno fura neke pisketajoce najstnice, odkupi in v igri, polni zensk, maina pravomoskega fatturja/instrument/something. icon_rock
Ajde pa naštej te pisketajoče najstnice, ki vedno furam jaz. icon_annoyed

Deal with it.
03-20-2014 10:34 PM
Kekken Offline
broken

Re: SkullGirls
Chun. Jam. Chie. Labrys. Lambda. Pyrra. Tira. Xiayu. Lili. Se kaj bi se naslo. icon_lol

Sicer pa, trobenta. Nisi ti to sviral? icon_confused

03-20-2014 11:21 PM
1muvwndr Offline
mid-high tier

Realno gledani je taka bla samo ena - Jam. Še ona je bla bolj stvar slučaja kot planiranja. Ostale, ki sem dejansko mainal so ble Alisa (ki je robot), Nina še iz časov T5 (s tem, da sem jaz v vsakem Tekkenu imel drugega maina), in Omega.
Od ostalih bab, ki si naštel, sem igral al ker so bli easy tudi če nisi imel igre (Lambda), ker imajo zanimivo orožje (Tira), ker zgledajo bolj moško od vseh tipov v igri (Labrys) al pa ker sem se jih učil zaradi matchupov/online flooda (Lili, Natsu, še katera).
Chun? igral v 3S zaradi tega, ker si mi TI reku, da naj se jo naučim. Realno gledano nikoli bil več kot povprečen z njo. Moj main je in bo vedno Necro. Chie? TI si reku, da naj se jo učim, jaz sem jo dropal po pol ure, ker mi je ogabna. Pyrrha? Najbolj osovražen lik z moje strani v SCV. S Xiaoyu nimam blage, eno stvar znam nardit in to je to.
Lahko pa začneš naštevat tudi moške like, ki sem igral - Jin, Paul, Bruce, Raven, Terumi, Astaroth, Necro, Gouken, Adon, Dhalsim, Dormammu, Rakun, Verg...(OK, njega raje izpustimo) itd.
Ne vem kaj te pa tolko moti da zberem v enih igrah ženski lik. Mogoče, da nisem tak kot ste vsi drugi tle dol (z izemo Warduma), ki jim je zgleda izpod časti igrat ženski lik? Etiketiral si me za unega, ki bo vedno najprej zbral najbolj tečno in vreščečo babo v igri, kar pa je ZELO daleč od resnice.

Deal with it.
03-21-2014 12:09 AM
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Skullgirls Cpatko 27 9,754 04-20-2012 07:37 AM
Last Post: zdravc

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication