Post Reply 
Pretep 2.0
Author Message
Kekken Offline
broken

Re: Pretep 2.0
--

Friends don't let friends play online.
08-30-2014 02:39 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kekken Offline
broken

Re: Pretep 2.0
Things getting weirder. Iz Tapatalka mi uspe objaviti karkoli.

--

--

Na browserjih, mi tako firefox in chrome, kot tudi android browserji javitjo napako, cim napisem v post

"--"

Vsi plugini izklopljeni, forum za vsak primer updejtan na zadnjo verzijo.

08-30-2014 02:42 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
hostkotest
Unregistered

RE: Pretep 2.0
Preverjamo Iz Chrome brskanika..

(08-30-2014 02:42 PM)Kekken Wrote:  Things getting weirder. Iz Tapatalka mi uspe objaviti karkoli.

--

--

Na browserjih, mi tako firefox in chrome, kot tudi android browserji javitjo napako, cim napisem v post

"--"

Odpravljen problem icon_rock

(08-30-2014 05:21 PM)hostkotest Wrote:  Preverjamo Iz Chrome brskanika..

(08-30-2014 02:42 PM)Kekken Wrote:  Things getting weirder. Iz Tapatalka mi uspe objaviti karkoli.

--

--

"--"

08-30-2014 05:21 PM
Quote this message in a reply
Kekken Offline
broken

Hvala ekipi http://www.hostko.si za hitro posredovanje! icon_car

--

08-30-2014 05:35 PM
Fapko Offline
Administrator

Moj inbox je na 97% full (damn you, Đuni). Extension plz! icon_innocent
04-22-2015 12:06 AM
Junior Offline
mid tier

Kaj pa ti to počneš? Jaz sem komaj na 89%.

Sicer pa sigurno bi eno tono random brezveznih, ki si jih od mene fasal, komot spucal. Pač, na vsakih deset najinih epskih private mesič megapostov, vrednih doživljenjskega arhiviranja, se tudi kaki random kreperček najde, npr. ta od nekaj dni nazaj:

Quote:Kake maš, kaj sploh sprašuješ?

Pridem verjetno ob petih tam.

Nisem pa nič vadil, tako da, maš da ownaš na polno, glede na to, koliko si ti že tega preigral in dejansko verjetno imaš že kar nekaj pojma o samem špilu.

(Moj U2U reply na Fapkotov mesič, če pridem na Holly event. Pač, za tem sem tako še na forumu prijavil, da pridem. Aja, mimogrede, na eventu je Fapko res ownal.)
(This post was last modified: 04-22-2015 08:19 AM by Junior.)
04-22-2015 08:17 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kekken Offline
broken

Že nekaj časa ima nekaj uporabnikov en problem s forumom. Gre za nove uporabnike, ki jih sistem sam od sebe zbriše. Ne vem pa, žal, na osnovi česa.

Jaz sem kot ukrep proti spammerjem in bot accountom že kakšno leto nazaj imel da sistem nastavljen, da dva tedna po registraciji avtomatsko briše račune, katerih lastniki niso objavili vsaj enega posta. Se mij zdelo ok, ampak so se pojavili problemi.

Uporabnik (uporabnica) Chun_Li je nonstop bila brisana. Pa Zdaj, ko gledam, je tudi Freehawka zbrisalo. Ne bi smelo, glede na to, da je bil t.i. User Pruning nastavljen tako, da zbriše ljudi z MANJ kot enim postom. No, zdaj sem za vsak slučaj povsem izklopil pruning.

Če kdo ima kontakt od omenjenih dveh bi prosil, da jima pove, da se opravičujem in naj se prosim poskusijo zdaj še enkrat prijaviti, pa da vidimo še enkrat s povsem izklopljenim pruningom, ali se bodo obdržali.

Že tako nas ni veliko in zadnja stvar, ki jo potrebujemo je, da sistem terminatorsko sam od sebe briše nove člane.

Aja, pa zahvala Fapkotu, ki temu sledi in me o tem sploh opominja. icon_china

09-22-2015 04:27 PM
MisterM Offline
low tier
**

Freehawk obvescen.
09-23-2015 01:09 PM
Fapko Offline
Administrator

Tapatalk sem updejtal iz 4.0.2 na 4.5.5. Tisti, ki to uporabljate, dajte prosim stestirat in povedat, če zdaj dela.
09-24-2016 04:36 PM
MisterM Offline
low tier
**

Updejtaj še API key na (censored)

Uhm, jaz sem dokaj siguran, da api keye ni pametno objavljati na javna mesta.icon_wink
Sem sel zdaj redetirat api key in ga posljem Fapku
-Josip
09-25-2016 10:24 AM
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pretep na drugi strani Junior 1 76 01-10-2018 06:39 PM
Last Post: Kekken
  Društvo Pretep.si in vabilo na prvi zbor članov MisterM 18 8,716 01-15-2017 04:10 PM
Last Post: User
  Društvo Pretep.si - priložnostna dela MisterM 6 2,068 09-03-2016 01:55 AM
Last Post: MisterM

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Pretep main | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication