Pretep Forum
Group buy računalniške opreme - Printable Version

+- Pretep Forum (http://pretep.si/forum)
+-- Forum: Pretep (/forum-189.html)
+--- Forum: Tehnika (/forum-93.html)
+--- Thread: Group buy računalniške opreme (/thread-2471.html)

Group buy računalniške opreme - Presley - 12-14-2017 01:02 AM

Živio!

Sem nov na forumu. Pred nekaj časa sem videl kako igrate skupaj na nekem meetu pa sem si rekel zakaj pa ne.

Kupujem si nove komponente za nov rig. Ubistvu bom samo vrgel moj stari i5 prve generacije ven skupaj z matično p7p55d in grafično hd6870 ter vgradil nov sistem v obstoječe ohišje ki bo spet dober za par let (recimo GTX 1070, kakšen Skylake in navijalska plata).

Malo sem gledal kje dobit poceni te stvari in mi je kolega svetoval da pri njegovi firmi naredim group buy še z drugimi gamerji, ker bom tako zaradi količine dobil kar največji možen popust.

Torej prosim da se vsi javite ki kupujete novo opremo saj bo to novoletni popust za vseicon_biggrin

icon_rock

RE: Group buy računalniške opreme - Kekken - 12-14-2017 03:20 PM

Hey, sem že imel kurzor na gumbu "izbriši bota for good", pa sem videl, da si človek, haha.

Seveda, zakaj pa ne. Je pa res, da tu nas veliko igra na playstationih, ker so konzole historično bolj točne in zanesljive za turinrje in jih od nekdaj postavljamo pred PC-je. No, dandanes tudi konzole crashajo in so v mnogočem še slabše, tako da je moot, a ni glih, da vsak dan kupujemo nove rame in grafično, heh.

Tako da jaz ne rabim nič za group buy. Morda pa kdo drug.