Pretep Forum

Full Version: Galerija custom stickov
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
[Image: kekken545ri8.jpg]

Big daddy vseh naših stickv. Na osnovi tega so narejeni vsi ostali. S tem, da ima ta danes edinstveno lastnost, ki je 1muvov alu-workshop še ni uspel replicirati: brutal 2 kg iron plate by Hell forever! Svaka čast, pal, če ne bi ti dal unih plat delat, bogve, če bi se kdaj vsega sploh lotili. icon_car

[Image: kekken2xl0.th.jpg] [Image: kekken3gq1.th.jpg] [Image: kekken4ff7.th.jpg]

---

[Image: 545jj0.jpg]

S tem bo Lukec pokal sidewinderje, da bo grdo videt icon_evil

[Image: 00sm3.th.jpg] [Image: 01ar7.th.jpg] [Image: 03gp4.th.jpg]

---

[Image: mrx545nf6.jpg]

S tem Mr.X ne bo nikoli več falil Rensen FRCja. icon_evil

[Image: mrx2kw9.th.jpg] [Image: mrx3fh7.th.jpg] [Image: mrx4rh8.th.jpg]

---

[Image: sp3ci1yu0.jpg]

Sp3ci's KaraSho skill rises to 98%

[Image: sp3ci2vw9.th.jpg] [Image: sp3ci3ez1.th.jpg] [Image: sp3ci4lc2.th.jpg]
---

[Image: jax1dp7.jpg]

CyberJax se nauči infinite pin loop.

[Image: jax2nu4.th.jpg] [Image: jax3fe8.th.jpg] [Image: jax4dx3.th.jpg]
---

[Image: xavier1bv6.jpg]

Xavier best Sol in Slovenija!

[Image: xavier2cq3.th.jpg] [Image: xavier3qz0.th.jpg] [Image: xavier4fh0.th.jpg]
---

[Image: 1muv1rq1.jpg]

1muv actually learns Dizzy!

[Image: 1muv2nk2.th.jpg] [Image: 1muv3gc4.th.jpg] [Image: 1muv4mj4.th.jpg]
---

[Image: theworld1545gh8.jpg]

Čas je ustavljen. JoJo živi! Meni najlepši stick sploh! icon_crybaby GSM camera mu ne dela pravice. Ta stick je LEEEP. icon_amazed

[Image: theworld2cj6.th.jpg] [Image: theworld3al2.th.jpg] [Image: theworld4qr2.th.jpg]

---

[Image: lanicor545bg4.jpg]

Ta artwork sem že nekaj časa imel namen pripraviti in uporabiti za svoj stick, a že ker je neo-3S Pirančan Gavro aka Lanicor (I guess) tudi pristaš Ryuja, je prilika bila glih prava, začetno neskladanje barv ohišja in arta pa ustvari lep kontrast v stilu dizajna pretepa - rdeče, oranžno, belo in modro. Denjiiiin!

[Image: lanicor2bf8.th.jpg] [Image: lanicor3xj5.th.jpg] [Image: lanicor4gl5.th.jpg]

---

[Image: spanktops545im1.jpg]

Nov stick po dolgem času. Po Nodijevem, spet en true custom, in spet je svoj artwork prispeval ničkdodrug kot legenda Ke_kit. Brez njega bi za Spanka, ki spušča hadoken morali it direkt na japonsko. Pa še ne bi bil tako dober. A legend for a legend.
[Image: spankart545vp7.jpg]

Stick je narejen za X360 in ima zadaj, poleg dodatnega home gumba še communicator slot. Ko pride to v Davorjeve roke, bo z njim strah SSF2THDR scene. icon_cool

[Image: spanksidespq2.th.jpg] [Image: spanktopsbi9.th.jpg] [Image: spankbackmg0.th.jpg]

p.s.: kdo je Spank? To je glavni lik (super cute pes z glavo v obliki toasta, po obnašanju dokaj človeški) iz legendarnega animeja Ohayo Spank! (zahodno Hallo Spank!), ki je čisto kulten med primorci. icon_crybabyicon_crybabyicon_crybaby

[Image: ohayospank545ne5.jpg]

---

[Image: potok20nq9.jpg]

Še stick za Potokovo lepšo polovico.

[Image: potok1vc1.th.jpg][Image: potok20nq9.th.jpg][Image: potok30wi2.th.jpg]
OOOO PRASE!icon_blinkicon_disbelieficon_crybabyicon_bringitonicon_thumbup

Ko bom velik bom mel tud tak stick!icon_tepen
O MOJ BOG TO JE NAJLEPŠI STICK I HAVE EVER SEEN !!!! icon_blinkicon_blinkicon_blinkicon_blinkicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_love
Quote:Originally posted by Xavier
O MOJ BOG TO JE NAJLEPŠI STICK I HAVE EVER SEEN !!!! icon_blinkicon_blinkicon_blinkicon_blinkicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_loveicon_love
Tvoj bo praktično tak, just keep drooling.
uff na prvi pogled zgleda kot kak byrdo stick icon_thumbup

tole je slo zadeva sklepam? bi se dalo dobit kje kakšne fine mere za škatle in luknje, debelina materiala itd? pa kako na najboljši način napopat sliko na zgornjo stran, če nočemo pleksija? oziroma je kak slo arcade stick box makin tutorial icon_wink
ma, box ti je pa res stvar, kjer ti lahko dela domišljijaicon_wink mere pa tud boljš, da si jih po sebi nardišicon_smile

čeprav, kokr vidim, da ste se mal bolj zares že vrgl v oblikovanje, bi pasal kak novi tutorial icon_thumbupicon_thumbupicon_thumbup
Ma ne, sam res no.1 stick! Pismo!! Kje so bli časi ko so se ljudje čudli Nodrinovem in mojem mega čujnku!icon_ninja

Dej Kekken prosim, dej povej mal več podrobnosti:icon_amazed

Kdo je avtor mega artworka?icon_loveicon_love

Pa en tak skromn načrt bi nam pa res prov pršu!
icon_wastedicon_thumbup
nice work icon_thumbup prav lušno
Wow, to pa je lepo. Se mi tile Nemci kar malo smilijo, kako jih bodo kasirali. In to s stilom. icon_razzy
Quote:by Cuongster
I see 50 Euro.

If someone interesting to make money match with me at GG AC ?

Any amount up to 50 Euro; and more if I have on me.

Kaj ljudje, a bo kdo stavil na... Rdeče? icon_evilicon_evilicon_evil
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Reference URL's